• Anbar Mah.Altınok Cad.No:7, Kayseri, Türkiye
 • english german arabic russian turkish

Telefon

+90 545 477 5838

Kurumsal

Hakkımızda

Pozitif Petrol

Faaliyetlerine 2019 yılında başlayan firmamız, hem üretici hem de tedarikçi firma olup; yapmış olduğu yatırımlar ve başarılı satış politikası ile sektörde önemli bir yer edinmiştir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerimiz büyük titizlik içerisinde yapılmakta olup; tüketicilerin istek ve arzusuna uygun dünya standartlarında ürünler sunmaktadır.


Ticari anlayışımız; çalıştığımız firmalar ile uzun süreli dostluk ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktır. Fabrika ziyareti ve yüz yüze görüşmelere şirket olarak önem vermekteyiz. Daha fazla ticari ve teknik bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime her zaman geçebilirsiniz.


Pozitif Petrol, günden güne mobilya sektöründe iç ve dış pazardaki payını büyütürken; çeşitli kaliteli ürünlerin ihracatına da başlamıştır. Arge ve proje çalışmalarımız mevcuttur.


Firmamız, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemeyi, müşteriyi tatmin etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla maksimum kalitede hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.


Firma politikamız, sürekli gelişme mantığı içerisinde tüm çalışanların katılımını sağlamak ve rekabet gücünü geliştirmek; teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikleri uygulamaya koymak.


Kurumsal yönetim anlayışı, güvenilirliği, müşteri odaklı çalışma prensibi ile, müşterilerine kalıcı ve sürdürülebilir değerler katarak, onlarla beraber büyümek Deren Dış Ticaret firmasının felsefesi olmuştur.


İHRACAT YAPTIĞIMIZ ÜLKELER


 1. LİBYA
 2. IRAK
 3. GÜRCİSTAN
 4. SUUDİ ARABİSTAN
 5. SURİYE
 6. ÜRDÜN
 7. CEZAYİR
 8. SOMALI
 9. FİLİSTİN
 10. BULGARİSTAN
 11. MAKEDONYA
 12. SUDAN
 13. UMMAN
 14. İNGİLTERE

Misyonumuz

Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü bağlar kurmak.

Vizyonumuz

Tüketicilerimiz, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer üreten; yarattığı farkla büyüyen, sosyal ve kültürel değerlerine bağlı, çözüm odaklı, rekabetçi, öncü, güçlü ve saygın bir dünya şirketi olmak.

4500

Project Completed

54+

Active Members

14+

Award Winning

100%

Satisfaction Rate